Fotografia to moja wielka pasja. Uszczęśliwia mnie bo dotykam piękna.

Dzięki fotografii zatrzymuję czas i tworzę niepowtarzalne obrazy. Fotografia pozwala mi uchwycić wiele niezwykłych chwil i momentów ludzkiego życia, nadawać przedmiotom duszę, odkrywać emocje, podziwiać architekturę, piękne wnętrza.

Każde kolejne zdjęcie to poznawanie świata, oglądanie w mikroskopijnym rozmiarze piękna, którego na pozór nie widać, przeżywanie niepowtarzalnych chwil w trakcie wschodzącego i zachodzącego słońca a wreszcie poznawanie nowych ludzi, obcowanie z nimi i dzielenie się emocjami. Fotografia to nieskończoność a jednocześnie wspaniała przygoda dzięki której mogę obserwować to co mnie otacza i jednocześnie pozostawać ciągle w zachwycie.

Fotografia daje mi przestrzeń życiową, świeży powiew i możliwość przeniesienia się do innego świata. Ten świat to moja wyobraźnia, która dzięki fotografii uwalnia się przechodząc do innego wymiaru.

Zapraszam serdecznie do tego świata, mając nadzieję, że dzięki moim zdjęciom poczują Państwo specyficzny klimat, dotkną emocji i zatrzymają się na chwilę aby spotkać się z moją wrażliwością i utrwalonymi obrazami.


Iwona Tomczuk